Hajradinović zabijao i za Osijek i za Istru 1961

Mirno je bilo prvo poluvrijeme prvih 44 minute, sa tek jalovim pokušajima Ejupija i Grezde, da bi završilo burnim finišem. Prvo je Puclin igrao rukom u kaznenom prostoru, nakon čega Hajradinović iz penala dovodi Osijek u vodstvo. Več u slijedećem napadu Halilović ima stopostotnu šansu Halilović, ali sam i neometan sa 6-7 metara puca kraj gola nakon ubačaja s lijeve strane.

Drugo poluvrijeme započinje slabim ispucavanjem Čuljka iz kaznenog prostora, lopta opet dolazi do Hajradinovića koji prisebno dovodi Osijek u vodstvo od 2:0. U 69. minuti Ivušić brani stopostotnu šansu Ejupija. U 76. minuti druga šansa za Istru 1961, ali odličan udarac Kokorovića sa 18 metara završava na stativi gola Malenice. U 80. minuti brza kontra Puljana, Puclin je najbrži, puca prema golu Osijeka, tamo je Hajradinović koji zakucava sada u svoju mrežu.

Osijek : Istra 1961 2:1 (1:0) Strijelci: 1:0 Hajradinović (45-11m), 2:0 Hajradinović (49), 2:1 Hajradinović (80-autogol)

Osijek: Malenica, Grgić, Barač, Lukić, Bočkaj (od 74′ Marić), Škorić, Mioč, Lopa (od 81′ Mudražija), Hajradinović, Grezda (od 68′ Boban), Ejupi.
Istra 1961: Ivušić 6, Hadžić 6, Escoval 6, Bertoša 6, Čuljak 5 (od 84′ Ferreira), Puclin 6, Mitrevski 6, Grujević 5,5, Halilović 5 (od 72′ Kokorović), Ofosu 6, Matyazh 5 (od 63′ Jelavić). (REX)