Puljanke vodile na poluvremenu + 17 i izgubile sa šest razlike

U utakmici 1. kola ženske košarkaške lige, košarkašice Pula Črnja Toursa, izgubile su dobivenu utakmicu. Nakon prvih 20 minuta vodile su 49:32, i to serijom 14:0 u zadnjih četiri minute poluvremena. U 27. minuti bilo je 59:43 za Puljanke, ali do kraja treće četvrtine Zadranke smanjuju na 61:54. Zadranke su u vodstvo došle 35. minuti 65:66 i 67 i 68, ali su pulske košarkašice prvi napadaj gošći nekako obranile i vodile su u 38. minuti 73:70, ali to je bilo sve od domaćih na ovoj utakmici.

Pula Črnja Tours – Zadar 75:81 (27:22, 22:10, 12:22, 14:27)

PULA ČRNJA TOURS: Đukić 10, Pjevac, Đikić 10, Perko 12, Franić 2, B. Trehub 6, Hajdin 12, Prugovečki, Ramljak 16, K.Trehub 7.
ZADAR: Oštrić 16, Jelenković 10, Žugić, Vrsaljko 19, Nikpalj Vukorepa 8, Gardijan, Budija, Mandić 6, Dedić 22, Šolić, Prenđa.